Medewerkers

Ons enthousiast team bestaat uit: 

Janneke van Summeren - directeur
janneke@kunstenco-uden.nl / 0413 - 26 22 85

Antonio Almeida - coördinator vrije tijd en projecten
antonio@kunstenco-uden.nl / 0413 - 26 22 85

Nelleke Hoppenbrouwers
nelleke@kunstenco-uden.nl / 0413 - 26 22 85

Marijke de Korte - educator primair onderwijs
marijke@kunstenco-uden.nl / 0413 - 26 22 85

Tim Ruterink - educator voortgezet onderwijs & ICT
tim@kunstenco-uden.nl / 0413 - 26 22 85

Marion Nooijen - financiële administratie
marion@kunstenco-uden.nl / 0413 - 26 22 85

Els van der Burgt - administratie
els@kunstenco-uden.nl / 0413 - 26 22 85

Anke Langens - Marketing & Communicatie
anke@kunstenco-uden.nl / 0413-26 22 85 

Raymond de Wijs - technische ondersteuning
raymond@kunstenco-uden.nl / 0413 - 26 22 85

Ron van der Zee - beheer
Ron@kunstenco-uden.nl / 0413-26 22 85

Ine van Grinsven - beheer
Ine@kunstenco-uden.nl / 0413-26 22 85

Andreas Pijlman - beheer
andreas@kunstenco-uden.nl / 0413-26 22 85


Marijke de Korte en Tim Ruterink zijn als educatoren voor primair en voortgezet onderwijs het eerste aanspreekpunt voor ICC-ers en cultuurcoördinatoren. Samen met de scholen zetten zij leerlijnen uit en begeleiden en ondersteunen waar nodig. Met de nodige expertise zijn zij een uitstekende gesprekspartner! Els is een vertrouwd gezicht voor de vele cursisten die vorig jaar een cursus volgden bij Kunst & Co. Antonio is het aanspreekpunt voor alle cursussen. Nelleke maakt verbindingen met de buurt en is ons creatief brein achter de Creatieve Speelplaats. Marion versterkt ons op de financiële administratie. Onze beheerders Raymond, Ron, Yvonne, Ine en Andreas verrichten alle technische, huishoudelijke en andere ondersteunende werkzaamheden zodat het allemaal op rolletjes loopt. Een gouden team!